Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Zestaw 5 Kwarców w pudełku

Zestaw 5 Kwarców w pudełku

49,00 zł
Brutto

Zestaw 5 kamieni - Kwarców naturalnych szlifowanych o bardzo dobrej jakości w eleganckim pudełku. Idealny na prezent. W zestaw wchodzą:

Ametyst Jodełkowy - Zambia (Afryka)

Cytryn - Brazylia

Kryształ Górski - Brazylia

Kwarc Dymny - Brazylia

Kwarc Różowy - Afryka

Wielkość kamieni: 2,5 - 3cm

Oferta dotyczy 5 sztuk wybranych losowo kamieni (okazy mogą różnić się od tych na zdjęciu, ale zawsze wybieramy najpiękniejsze). Są to kamienie naturalne i mogą posiadać niewielkie spękania i niedoskonałości.

check Na stanie
Ilość

Ametyst- Czakra Korony (odpowiada za poczucie sensu własnego życia, szczęście oraz tolerancję)

Cytryn- Czakra Splotu Słonecznego (odpowiada za równowagę emocjonalną, dobre relacje społeczne, odwagę oraz poczucie własnej wartości)

Kryształ Górski- każda Czakra (odpowiadają za wprowadzenie porządku w codziennym życiu, dostrzeżenie zalet innych, rozpoznanie najistotniejszych rzeczy, oczyszczenie serca ze źle rozumianej miłości, przyniesienie jasności i prostoty wymowy, oczyszczenie myśli oraz rozwiązanie blokad)

Kwarc Dymny- Czakra Podstawy (odpowiada za poczucie bezpieczeństwa, pewny grunt pod nogami, zaopatrywanie w energię potrzebną do twórczego myślenia i działania, dostarczanie siły przebicia i wytrwałości)

Kwarc Różowy- Czakra Serca (odpowiada za radość, altruizm oraz otwarte serce)

: 100 Przedmioty