Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Hematyt

Hematyt

2,90 zł
Brutto

Naturalny kamień szlifowany Hematyt w rozmiarze s, to piękny i wyjątkowy materiał, który charakteryzuje się głębokim, metalicznym połyskiem. Jego ciemnoszary kolor oraz unikalne właściwości sprawiają, że jest bardzo popularny w jubilerstwie i wytwarzaniu biżuterii. Hematyt jest również wykorzystywany w dekoracji wnętrz, gdzie dodaje elegancji i nowoczesności.

Wielkość: 1,6 - 2cm 

Waga: 5 - 6g

Kamień takiej wielkości jest idealny do noszenia przy sobie, jak i do kolekcji.

Oferta dotyczy 1szt wybranej losowo (kamienie mogą różnić się od tych na zdjęciu, ale zawsze wybieramy najpiękniejsze). Są to kamienie naturalne i mogą w nich być niewielkie spękania i niedoskonałości.

check Na stanie
Ilość

Hematyt

działanie:

- sprowadza siłę, miłość i odwagę

- dobrze wpływa na myślenie

- przeciwdziała bezsenności i zespole przewlekłego zmęczenia

Hematyt należy do Czakry Podstawy, która pracując harmonijnie odpowiada za poczucie bezpieczeństwa, pewny grunt pod nogami, zaopatrywanie w energię potrzebną do twórczego myślenia i działania, dostarczanie siły przebicia i wytrwałości.

: 1000 Przedmioty